Opis inwestycji

Jantar to spokojna miejscowość leżąca na Mierzei Wiślanej. W sezonie letnim jest popularnym miejscem wypoczynku turystów i wczasowiczów. Najważniejsze atrybuty tego miejsca to piękna i czysta szeroka plaża nad Bałtykiem oraz rodzinny charakter infrastruktury turystycznej w tej miejscowości. Jantar to świetne miejsce wypadowe do letnich wycieczek urozmaicających codzienne plażowanie - bliska odległość do Trójmiasta, Malborka i Fromborka oraz Elbląga.

Budynki mieszkalne wielorodzinne Bursztynowego osiedla znajdują się na działce wielkości 3ha. Osiedle jest zamknięte i strzeżone.  Na działce znajduje się piękny plac zabaw dla dzieci. Osiedle znajduje się w odległości kilkuset metrów od morza i blisko centrum Jantara.

 Dogodny dojazd do każdego większego miasta:

- Gdańsk - 40 km, 40 minut jazdy - droga E28/E77,
- Malbork - 45 km, 45 minut jazdy - droga DK55 i DW502,
- Frombork - 80 km, 1h 10 minut jazdy - droga E28/E77,
- Elbląg - 40 km - 40 minut jazdy - droga DK55 i DW502.

Jantar słynie z organizacji wielu imprez kulturalnych i rozrywkowych. To tutaj odbywają się Mistrzostwa Świata w poławianiu bursztynu. Przyszłość Jantara to wykorzystanie źródeł solankowych i nadanie tej miejscowości charakteru całorocznego centrum rehabilitacyjno-leczniczego. We wsi Jantar znajduje się ośrodek, który świadczy usługi medyczne: fizykoterapia, kinezyterapia, balneoterapia, krioterapia. W ośrodku znajduje się basen kryty, grota solna, odnowa biologiczna.

Na terenie osiedla jest sklep spożywczy. W centrum miejscowości (ok. 200m) i przy głównej plaży zlokalizowane są bary i restauracje czynne do późnych godzin wieczornych. Niedaleko od osiedla usytuowana jest stadnina koni, minii zoo oraz wiele innych atrakcji turystycznych.

Budynki Bursztynowego Osiedla graniczą od strony północnej z lasem, za którym jest plaża. Od strony zachodniej graniczy z zabudową pensjonatową, od strony południowej z ulicą Rybacką, która jest ulicą dojazdową, a od strony wschodniej z ulicą Portową.

Oferujemy Wykończenie pod klucz

 

SUN & SNOW Sp. z o.o. istnieje na polskim rynku od 2008 roku i jest największą w Polsce firmą zarządzającą wynajmem luksusowych apartamentów w popularnych miejscowościach wakacyjnych i dużych miastach. Aktualnie spółka organizuje wypoczynek w ponad 1100 apartamentach w całej Polsce i posiada kilkaset tysięcy zadowolonych klientów, korzystających z naszych usług. Doskonale znamy rentowność wynajmu w poszczególnych miejscowościach, czasami nawet w konkretnych inwestycjach.

Zarządzamy wynajmem apartamentów w imieniu właścicieli, których z przyjemnością odciążamy od wszystkich zadań operacyjnych (urządzenie apartamentu pod wynajem, przyjmowanie rezerwacji oraz poszukiwanie najemców, sprzątanie, naprawy, wymiany zużytych materiałów eksploatacyjnych etc.).  W każdej z obsługiwanych przez nas miejscowości prowadzimy biuro obsługi klienta, które nie tylko zajmuje się przyjęciem i pożegnaniem gości, lecz także doradza najciekawsze formy spędzania wolnego czasu, poleca najlepsze restauracje w okolicy i rozwiązuje wszelkie problemy.

 

Apartamenty SUN & SNOW są zawsze bardzo dobrze zlokalizowane i urządzone tak, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Wśród naszych gości można znaleźć rodziny z dziećmi, aktywnych seniorów, ludzi biznesu, grupy przyjaciół, nowożeńców i pary – wszystkich, którzy przedkładają wygodne apartamenty nad pokoje hotelowe i kwatery prywatne. Wielu naszych klientów to goście z zagranicy: z Rosji, Kaliningradu, Ukrainy, Skandynawii, Niemiec i Wielkiej Brytanii.

Więcej informacji na: www.sunandsnow.pl.

 

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji:

 

SUN & SNOW

ul. Domaniewska 42

02-672 Warszawa

Tel.: +48 22 450 26 22

e-mail: bartlomiej.majdak@sunandsnow.pl; biuro@sunandsnow.pl

 

Plan osiedla

Mieszkania na sprzedaż w budynku F i G oraz w nowopowstającym budynko D i E

 

 

 Zobacz wirtualny spacer osiedla

Okolica

Działka Bursztynowego osiedla graniczy od strony północnej z lasem, za którym jest plaża. Od strony zachodniej graniczy z zabudową pensjonatową, od strony południowej z ulicą Rybacką, która jest ulicą dojazdową, a od strony wschodniej z ulicą Portową. Budynki mieszkalne wielorodzinne Bursztynowego osiedla znajdują się na działce wielkości 3ha. Osiedle jest zamknięte i strzeżone. W kompleksie budynków projektowany jest Hotel SPA. Na działce znajduje się piękny plac zabaw dla dzieci. Osiedle znajduje się w odległości zaledwie kilkuset metrów od morza i blisko centrum Jantara.

W okolicy:
Gdańsk - 40 km, 40 minut jazdy - droga E77/S7,
Malbork - 45 km, 45 minut jazdy - droga DK55 i DW502,
Frombork - 80 km, 1h 10 minut jazdy - droga E28/E77,
Elbląg - 40 km - 40 minut jazdy - droga E77.

Standard Wykończenia

 

1. Ściany zewnętrzne:

pustak silikatowy grubości 24cm, docieplenie styropianem 20 cm, tynk zewnętrzny mineralny

2. Ściany wewnętrzne: pustak silikatowy grubości 8 i 12cm, pomiędzy mieszkaniami - ściany akustyczne

3. Stropy: filigran (żelbetowe)

4. Stolarka okienna: parter, pierwsze piętro PCV okleinowane; drugie piętro PCV okleinowane

5. Stolarka drzwiowa: drzwi wejściowe do mieszkań antywłamaniowe klasy C, drzwi do pokoi po stronie kupującego (oprócz kupujących, którzy zamówią mieszkanie wykończone)

6. Tynki wewnętrzne: cementowe-wapienne

7.  Instalacje elektryczne: moc zainstalowana dla każdego z mieszkań 12KW, dla każdego z pomieszczeń jedno gniazdo i punkt oświetleniowy, w dużym pokoju TV i internet.

8. Instalacje wodno-kanalizacyjne: zimna woda z wodociągu CWŻ, ciepła woda z kotłowni olejowej, indywidualne opomiarowanie

9. Centralne ogrzewanie: grzejnikowe z kotłowni olejowej, indywidualne opomiarowanie

10. Wentylacja: grawitacyjna, dwa przewody z kuchni, jeden z wc

11. Dach: tarasy wykończone płytką gresową, dachy nad wejściami na taras - papa termozgrzewalna

12. Piwnica: posadzki betonowe, ściany - pustaki betonowe, sufity - tynk cementowo-wapienny

13. Korytarze: kładki i schody wykończone płytkami gresowymi, pochwyty i balustrady z stali nierdzewnej.

14. Komunikacja: poszczególne kondygnacje połączone są klatkami schodowymi.

Pomiędzy halą garażową i poszczególnymi kondygnacjami będzie komunikować winda.

 

 

Zadzwoń i umów się na spotkanie